پنج شنبه, دی ۲۸, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط

6 دیدگاه

 1. 1

  محمد خ ‏

  به امید موفقیت شما دکتر عزیز ‏

 2. 2

  adam

  واقعا دکتر دلسوز و مهربانی بودند…هر جا که هستند موفق باشند

 3. 3

  حسین کرابی

  بنام خدای مهریان
  اینجانب خود را مدیون جناب دکتر میر پور میدانم چراکه پدرم را در بیمارستان امام خمینی تهران مداوا نمودند و همچنین اسوه اخلاق نیز هستندواز خدای بزرگ میخواهم همیشه و همیشه سالم باشند تا به این مردم عزیز خدمت نمایند.

 4. 4

  نام شما...

  این شخصیت دوست داشتنی……هر جا هستند دستشان را می بوسم. خیلی دوست داشتم یک بار دیگه می دیدمشون. تو این چند سال بی هیچ منتی و با خوشرویی پدر خدابیامرزم را در خارج از مطب معاینه می کردند. واقعا شخصیت فوق العاده ای داشتند. امیدوارم هر جا که هستند در صحت و سلامتی باشند. آرزوی خوشبختی می کنم برای خودشون و خونوادشون

 5. 5

  مهناز فلاح

  واقعا از دلسوزی های این دکتر عزیز و محترم سپاس گذارم.که بدون ایشان هیچ وقت نمیشد از پیوند مغذ استخوانم چنین نتیجه مطلوبی بگیرم هم علم دارند هم شخصیت استثنایی که شرایط سخت را قابل تحمل کردند.امیدوارم در هر کجا هستند سالم و موفق باشند.

 6. 6

  بیان بهمنی

  از دلسوزی ها و مهربانی های این دکتر شایسته کمال تشکر را دارم از بیماران بخش bmt2 بیمارستان شریعتی هستم در حال حاضر به لطف خدای مهربان و با برکت دستان دکتران دلسوزی همچون جناب آقای دکتر سید حسین میر پور خوب و سرحال هستم خدای مهربان را سپاسگذارم و از خداوند منان طول عمر با عزت و موفقیت روز افزون را برای این دکتر شایسته خواستارم.

دیدگاهها بسته شده است