۲ آبان ۱۳۹۵
سخن روز
      سخن روز
    • بسیاری از رویدادهای تلخ زندگی ، پیک خوشبختی هستند.

گفتگو با دکتر خنجی

۰ دیدگاه | چاپ مطلب | ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹

لطفا خودتان را معرفی کنید؟ دکتر قدرت الله نورسته یا دکتر خنجی

 چه سالی و در کجا تحصیل کرده اید؟ تحصیلات عالیه را در مجارستان به اتمام رساندم رشته جراحی را در سال 2003 میلادی گرفتم…

 تخصص شما در چیست و کجا مشغول به کار هستید؟ رشته من جراحی عمومی و  Laparoscopy در حال حاضر در یکی از بزرگترین مرکز درمان سرطان در امارات مشغول به کار هستم.

 چرا نمی آید ایران مطب بزنید؟ در نظر دارم ولی فعلا شرایط کاریم اجازه نمی ده کارکردن در ایران برای فارغ التحصیلان خارج شامل گذراندن مراحل خاصی است که نیاز به وقت زیاد دارد.

 چرا خوانندگی؟چه چیزی باعث شد که شما خواننده شود؟ از چه وقتی خوانندگی را شروع کرده اید؟ اولین موقع ای که فهمیدید صداتون خوبه کی بود؟ من خودم را خواننده نمی دونم و فکر نمی کنم که صدای خوبی دارم ولی عشق به خواندن به دوره ابتدای بر می گردد و با خواندن قرآن سر صف و مراسم صبحگاهی شروع شد.

 کی اولین آلبوم خو را به بازار عرضه کرده اید؟ اسم اولین آلبومتون چه بود؟ اولین آلبوم گروه گلستان به نام مجار بود که حدود 8 سال قبل تقدیم مردم شد.

 تا حالا چند آلبوم را خوانده اید؟ آیا قصد خواندن آلبوم جدیدی دارید؟ گلستان تا کنون 4 آلبوم در اختیار علاقمندان قرار داده تهیه آلبوم با برنامه ریزی قبلی نیست اگه درد دلی قابل بود حتما تقسیم می کنیم.

در جایی هم کنسرت داده اید؟ آیا در آینده قصد کنسرت دادن در جایی را دارید؟و اگر قصد دارید در کجا و کی؟ گروه گلستان تا کنون 50 کنسرت داشته که بیشتر آنان در مجارستان بوده البته در دبی هم دو بار سعادت دیدار با هم زبان هایم را داشتیم در آتیه نزدیک به دعوت یکی از مراکز فرهنگی و موسیقی برای اجرای کنسرت به آلمان هم سفری خواهیم داشت

مردم چگونه می توانند آلبوم های شما را به دست بیاورند؟ آیا سایتی مربوط به آهنگ هاتون دارید؟ کارهای ما معمولا از طریق دوستان دست به دست می شه ولی در اینترنت اگر گلستان را بگردید حتما پیدا می شه

 در آخر اگر حرفی برای خوانندگان سایت دارید بفرمایید؟ بهترین چیز در زندگی سلامتی است و برای همه خوانندگان آرزوی سلامتی دارم امید که گلی در گلستان عشق باشید.

دکتر خنجی  که البوم های زیادی را سروده است ؛ بیشتر اشعار ترانه هایش را خود می سراید . وی در  امر موسیقی جنوب دست به ابتکار هایی زده و اشعار گویشی خنجی را با سازها و ملودیهای جدید همراه کرده است. متن اشعار و ترانه های او در اینترنت قابل دسترسی است .

سایت دکتر خنجی   http://taytakh.com/

 

 

………………………………………………………………………………………………………………………………

خبرنگار خنج تو دی

عبدالرحیم صداقت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *